Hotel Černý slon

Rezervovat

ul. Týnská 1, Praha Staré Město, 11000 Praha 1 ← Praha centrum • ukaž na mapě

Přejít na: Rezervovat Pokoje Popis Vybavení Podmínky Praha Okolí

Rezervační formulář - Hotel Černý slon


Pokoj pro 2 osoby - Hotel Černý slon

Hotel Černý slon nabízí 3 x Pokoj pro 2 osoby:

V ceně zahrnuto: Snídaně, DPH

Maximální počet osob: 2

Snídaně: Bufetová snídaně v hotelu

Postele: `Velká manželská postel`

Vybavení pokoje: WIFI Internet na pokoji

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

Pokoj pro 2 osoby - Hotel Černý slon PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Černý slon PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Černý slon PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Černý slon PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Černý slon PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Černý slon PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Černý slon PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Černý slon PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Černý slon PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Černý slon PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Černý slon PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Černý slon Praha

Pokoj pro 1 osobu - Hotel Černý slon

Hotel Černý slon nabízí 3 x Pokoj pro 1 osobu:

V ceně zahrnuto: Snídaně, DPH

Maximální počet osob: 1

Snídaně: Bufetová snídaně v hotelu

Postele: `Jednolužková postel (single)`

Vybavení pokoje: WIFI Internet na pokoji

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

Pokoj pro 1 osobu - Hotel Černý slon PrahaPokoj pro 1 osobu - Hotel Černý slon PrahaPokoj pro 1 osobu - Hotel Černý slon Praha

Pokoj pro 3 osoby - Hotel Černý slon

Hotel Černý slon nabízí 3 x Pokoj pro 3 osoby:

V ceně zahrnuto: Snídaně, DPH

Maximální počet osob: 4

Snídaně: Bufetová snídaně v hotelu

Postele: `Velká manželská postel` anebo `Jednolužková postel (single)`

Vybavení pokoje: WIFI Internet na pokoji

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

Pokoj pro 3 osoby - Hotel Černý slon PrahaPokoj pro 3 osoby - Hotel Černý slon PrahaPokoj pro 3 osoby - Hotel Černý slon PrahaPokoj pro 3 osoby - Hotel Černý slon PrahaPokoj pro 3 osoby - Hotel Černý slon PrahaPokoj pro 3 osoby - Hotel Černý slon PrahaPokoj pro 3 osoby - Hotel Černý slon PrahaPokoj pro 3 osoby - Hotel Černý slon Praha

Popis - Hotel Černý slon

Hotel Černý Slon Praha, z kategorie čtyřhvězdičkove hotely v Praze, se nachází přímo v srdci Prahy, jen pár kroků od Staroměstského náměstí (na Starém Městě), Týnským chrámem a spoustou těch nejromantičtějších restaurací. 

Nedaleko od hotelu je také starý Židovský hřbitov, Španělská synagoga s Židovským muzeem (5 minut chůze), Karlův most (15 minut chůze), Malá Strana (20 minut chůze), Pražský hrad (40 minut chůze), ale i poněkud modernější Václavské náměstí (10 minut chůze) se spoustou obchodů a nákupních středisek, nočních podniků a diskoték.

Hotel Černý Slon Praha - luxusní ubytování v centru Prahy

Dům u Černého slona byl postaven podle historických archivů města Prahy v letech 1330 - 1340 v gotickém slohu. Je zde zachován v původním stavu unikátní střešní krov, jeden z nejstarších v Praze i v České republice. Celý dům ze zapsán jako památkově chráněná budova na listině UNESCO.

Černý Slon Praha - hotelovy pokoj

Hotel nabízí ubytování v Praze v 16 pokojích s veškerým komfortem, s výhledem do Ungeltu (středověké území vybudované Králem Karlem IV.) a na Týnský Chrám.

Černý Slon hotel v Praze - gastronomie

V útulné restauraci Černý slon s krásnou gotickou klenbou ze 14 století si můžete pochutnat na staročeských specialitách jako je třeba:

 • "Staroměstká bašta (vepřová pečeně, uzená pečeně, kachna, pečená klobása, dva druhy zelí, bramborový a houskový knedlík, bramboráček)" nebo
 • "Pečená kachna na staročeský způsob, míchané vinné zelí, domácí knedlík, pečená jablka, domácí nádivka".
 • Dále nabízíme široký výběr specialit na grilu, specialit z argentinské svíčkové, ryb, drůbeže, zvěřiny, ale i salátů, těstovin, vegetariánských jídel a domácích dezertů.
 • Milovníci dobrého vína ocení bohatou nabídku italských, španělských, francouzských a moravských vín. Naopak milovníci piva se jistě rádi zchladí naší dobře vychlazenou Plzeňskou dvanáctkou.

Bandol bar

 • Ve sklepních prostorách hotelu objevíte útulnou a stylovou francouzskou vinárnu-bar Bandol.
 • Vinárna má jméno po městě Bandol v jiho-západní francii na azurovém pobřeží v oblasti Provence známé nejen pro svá vynikající vína.
 • Můžete si zde vybrat z bohaté nabídky vín této oblasti, ale i z jiných částí Francie a Korsiky. Dále nabízíme vína ze Španělska, Chille, Argentiny, Jižní Afriky a Brazílie.
 • Samozřejmostí je široká nabídka českých a moravská vín, míchaných nápojů a koktejlů. 

Ve vinárně pořádáme mimo jiné nejrůznější soukromé večírky, promoce, slavnostní večeře, pracovní schůzky, oslavy, rauty nebo svatby.

Vybavení - Hotel Černý slon

Internet

ZdarmaWIFI Internet v celém hotelu

Snídaně

Zdarma Bufetová snídaně v hotelu.
V ceně zahrnuto.

Jídlo a pití

 • Bar
 • Restaurace
 • Snídaně do pokoje

Jiné gastronomické možnosti v okolí:

Pasta Fresca 120 mSage 140 mKalina cuisine & vins 160 m

ukaž více

Všeobecné

 • Snídaně
 • Nekuřácké pokoje

Služby

 • Pokojová služba
 • Úschovna zavazadel
 • Turistické informace
 • Doprava z/na letiště (za příplatek)

Podmínky - Hotel Černý slon

Check-in:

14:00

Check-out:

11:00

Snídaně:

Bufetová snídaně v hotelu.
V ceně zahrnuto.

Personál hovoří těmito jazyky:

 English,  Čeština,  Deutsch,  Русский

Storno podmínky:

Podmínky platby a zrušení rezervace jsou různé pro jednotlivé typy pokojů. Prosím zadejte termín pobytu a přečtěte si podmínky rezervace vybraného pokoje.

Děti a přistýlky:

Za použití stávajících postelí pro všechny děti do 2 let se neplatí.
Za dětské postýlky pro všechny děti do 2 let se neplatí. Maximální počet přistýlek povolených v pokoji je uveden v rezervačním formuláři.

Ubytování přijímá platbu těmito kartami:


Hotel Černý slon přijímá platbu těmito kartami a vyhrazuje si právo na provedení předběžné autorizace karty před vaším příjezdem.

Zajímavé atrakce v Praze

Katedrála

Památka

Kostel

Hrad

Synagoga

Starý most

Klášter

Palác

Divadlo

Oblíbené místo

Okolí - Hotel Černý slon

Katedrála

Památka

Kostel

Hrad

Synagoga

Starý most

Klášter

Palác

Divadlo

Oblíbené místo

Stanice MHD

Muzeum

Hřbitov

Pamětihodnost

Park

Instituce

Náměsti

Stadion nebo arena

Ubytovací zařízení

Stanice metra

Restaurace

Parkoviště / Možnost parkování

Letiště

Vlakové, autobusové nádraží

Nákupní centrum

Kino

Koupání

Výhled

Kongres a konference

Historická čtvrť

Praha - Zajímavosti poblíž Hotel Černý slon

Karlův most

810 m od Hotel Černý slon

Karlův mostKarlův most je nejstarší stojící most přes řeku Vltavu v Praze a druhý nejstarší dochovaný most v České republice. V Čechách to byla v pořadí čtvrtá kamenná mostní stavba, po mostu Juditině, Píseckém a Roudnickém. Karlův most nahradil předchozí Juditin most, stržený roku 1342 při jarním tání ledů. Stavba nového mostu začala v roce 1357 pod záštitou krále Karla IV. a byla dokončena v roce 1402. Praha se stala i díky kamennému mostu významnou zastávkou na evropských obchodních stezkách. Od konce 17. století bylo postupně na most umístěno 30 převážně barokních soch a sousoší. Původně se mu říkalo jen „kamenný“ nebo „pražský“ most. Název „Karlův most“ se vžil až kolem roku 1870 na základě dřívějšího podnětu Karla Havlíčka Borovského. Po mostě vede historická královská cesta.Ubytování blízko Karlův most

Pražský hrad

1,6 km od Hotel Černý slon

Pražský hradPražský hrad je nejvýznamnější český hrad (původně raně středověké hradiště) stojící na skalnatém ostrohu nad řekou Vltavou v centru Prahy, na vrchu Opyš. Od 9. století býval sídlem českých knížat, později králů a od roku 1918 je sídlem prezidenta republiky. Dvakrát v dějinách se stal hlavní rezidencí císaře Svaté říše římské. Postupnými přístavbami a úpravami vznikl z hradiště založeného v 9. století, se svými rozměry 570 m délky a 128 m šířky jeden z největších hradních komplexů na světě. Je považován nejen za symbol města, ale i české státnosti a podle Guinessovy knihy rekordů za největší starobylý hrad na světě. Součástí hradu je Katedrála svatého Víta, tradiční místo korunovací českých králů i jejich posledního odpočinku. Jsou zde také uloženy české korunovační klenoty.Ubytování blízko Pražský hrad

Václavské náměstí

1 km od Hotel Černý slon

Václavské náměstíVáclavské náměstí (hovorově zvané také Václavák nebo původním označením Koňský trh) je pražské kulturní a obchodní centrum. Je to 682 m dlouhý a 60 m široký bulvár v Praze Nové Město, který vede od Národního muzea k Můstku k hranici Starého Města. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných historických událostí. Je to tradiční místo pro demonstrace, oslavy a jiná masová setkání.Ubytování blízko Václavské náměstí