Hotel Červený Lev

Rezervovat

ul. Nerudova 41/236, Praha Hradčany, 11800 Praha 1 ← Praha centrum • ukaž na mapě

Přejít na: Rezervovat Pokoje Popis Vybavení Podmínky Praha Okolí

Rezervační formulář - Hotel Červený Lev


DVOULŮŽKOVÝ DELUXE - Hotel Červený Lev

Hotel Červený Lev nabízí 2 x DVOULŮŽKOVÝ DELUXE:

V ceně zahrnuto: Snídaně, DPH

Maximální počet osob: 2

Snídaně: Bufetová snídaně v hotelu; Čas podávání snídaně: 07:00 – 10:00

Rezervovat pokoj

ČTYŘLŮŽKOVÝ - Hotel Červený Lev

Hotel Červený Lev nabízí 3 x ČTYŘLŮŽKOVÝ:

V ceně zahrnuto: Snídaně, DPH

Maximální počet osob: 4

Snídaně: Bufetová snídaně v hotelu; Čas podávání snídaně: 07:00 – 10:00

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

ČTYŘLŮŽKOVÝ - Hotel Červený Lev PrahaČTYŘLŮŽKOVÝ - Hotel Červený Lev PrahaČTYŘLŮŽKOVÝ - Hotel Červený Lev PrahaČTYŘLŮŽKOVÝ - Hotel Červený Lev PrahaČTYŘLŮŽKOVÝ - Hotel Červený Lev PrahaČTYŘLŮŽKOVÝ - Hotel Červený Lev PrahaČTYŘLŮŽKOVÝ - Hotel Červený Lev PrahaČTYŘLŮŽKOVÝ - Hotel Červený Lev PrahaČTYŘLŮŽKOVÝ - Hotel Červený Lev PrahaČTYŘLŮŽKOVÝ - Hotel Červený Lev PrahaČTYŘLŮŽKOVÝ - Hotel Červený Lev PrahaČTYŘLŮŽKOVÝ - Hotel Červený Lev PrahaČTYŘLŮŽKOVÝ - Hotel Červený Lev Praha

Pokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev

Hotel Červený Lev nabízí 3 x Pokoj pro 2 osoby:

V ceně zahrnuto: Snídaně, DPH

Maximální počet osob: 2

Snídaně: Bufetová snídaně v hotelu; Čas podávání snídaně: 07:00 – 10:00

Postele: `Velká manželská postel`

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

Pokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev PrahaPokoj pro 2 osoby - Hotel Červený Lev Praha

Popis - Hotel Červený Lev

Hotel Dům U Červeného Lva (Hotel Red Lion, Praha), patřící do kategorie 4 hvězdičkové hotely v Praze, se nachází v historickém centru Prahy přímo na Královské cestě a nabízí unikátní ubytování v Praze v bízkosti hlavní vchodové brány Pražského Hradu a pár minut od Karlova mostu. Zvláště jedinečná je fasáda domu, která je spojována se známým oltářním malířem ze 17. století Petrem Brandlem, který se v tomto domě narodil a žil.

První historické písemné záznamy o budově pocházejí z 15. století. Z období gotiky se zachovaly sklepní prostory kde je umístěna restaurace a vinárna, renesanci představují malované trámové stropy v restauraci v přízemí a některých pokojích. V letech 1994-95 proběhla náročná rekonstrukce, při níž byly věrně zrestaurovány všechny historické prvky, které byly citlivě doplněny luxusním zařízením moderní doby. Autentičnost historie je zdůrazněna i originály starožitného nábytku vybíraného s pečlivým přístupem k individualitě jednotlivých pokojů.

Pokoje - Hotel U Červeného lva:

Hotel Dům U červeného lva nabízí ubytování ve standardních dvoulůžkových pokojích a v prostorných apartmá (pro 4 osoby). Renesanční přestavbu domu připomínají původní malované trámové stropy. Z pokojů se otevírá překrásný výhled na Petřín, Královskou cestu a střechy malostranských domů pod Pražským hradem. Historická atmosféra a útulnost interiéru je podtržena originálním dobovým nábytkem.

Všechny pokoje mají komfortní příslušenství. Koupelny jsou vybavené buď vanou, nebo sprchovým koutem. Hosté mají v pokojích k dispozici vysoušeč vlasů, minibar, safe, telefon s přímou volbou a televizor se satelitním příjmem.

Vybavení pokojů i veřejných prostor odpovídá evropským bezpečnostním i protipožárním standardům.

Služby - Hotel U Červeného lva:

RECEPCE
Jsme vám k dispozici nepřetržitě 24 hodin a jsme připraveni splnit každé přání k vaší plné spokojenosti. Přijímáme všechny mezinárodní kreditní a platební karty (American Express, VISA, EC/MC, Diners Club, JCB).

CONCIERGE
Náš zkušený personál, hovořící několika světovými jazyky, je připraven vyhovět Vašim požadavkům a učinit Váš pobyt co nejpříjemnějším. Concierge hotelu Vám nabízí zajištění následujích služeb:

 • Vstupenky – Zajistíme Vám rezervaci vstupenek na nejrůznější kulturní či jiná představení, případně jejich zakoupení a doručení přímo do hotelu.
 • Turistické informace – Poradíme Vám s programem Vaší návštěvy, výběrem nejzajímavějších míst a pamětihodností Prahy a doporučíme Vám nejlepší restauraci podle Vašeho přání.
 • Prohlídky města a exkurze – Využijte nabídky soukromých průvodců či organizovaných prohlídek města a exkurzí do turisticky zajímavých českých měst a lokalit.
 • Transfer – Nabízíme Vám zajištění transferu z letiště či nádraží do hotelu a zpět.
 • Taxi – Zajistíme Vám pohodlnou dopravu po Praze a okolí za přiměřené a garantované ceny.
 • Parkování – Pokud cestujete vlastním či vypůjčeným vozem, zaparkujeme Vám jej v hlídaných garážích (mimo hotel) a na přání opět přistavíme. (Placená služba.)
 • Půjčovna aut
 • Fax, kopírka, scanner, internet.
   

SNÍDANĚ
Snídaně jsou podávány v prostorách hotelové restaurace od 7 do 10 hod. V nabídce je široký výběr ze studeného buffetu a teplých jídel podle menu. Hosté si mohou objednat snídani též na pokoj.

Restaurace - Hotel Červený lev:

V Domě u červeného lva se nachází stejnojmená restaurace sestávající z restaurace v přízemí, a sklepní restaurace a vinárny. Vybírat můžete jak z typických českých specialit, tak z pestré nabídky mezinárodní kuchyně. Přízemní restaurace se pyšní původními malovanými trámovými stropy, romantické prostředí sklepních prostor podtrhují dochované gotické klenby.

Restaurace U červeného lva je ideálním místem pro setkání s Vašimi přáteli či obchodními partnery, pro pořádání rozličných společenských akcí a oslav či svatebních hostin. Kapacita přízemní restaurace je 26 míst, sklepní restaurace rovněž 26 míst a vinárny 18 míst.

Vybavení - Hotel Červený Lev

Parkování

Soukromé parkování je možné na přilehlém místě

Snídaně

Zdarma Bufetová snídaně v hotelu.
V ceně zahrnuto.

Jídlo a pití

 • Bar

Jiné gastronomické možnosti v okolí:

Malostranská beseda 500 mCampanulla 660 mHradčany Savoy 660 m

ukaž více

Všeobecné

 • Topení
 • Snídaně
 • Dětská postýlka
 • Nekuřácké pokoje
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání

Služby

 • Bankomat
 • Úschovna zavazadel
 • Zvukotěsné pokoje
 • Turistické informace
 • Doprava z/na letiště (za příplatek)

Aktivity

 • Cyklistika
 • Pěší turistika

Podmínky - Hotel Red Lion

Check-in:

14:00

Check-out:

11:00

Snídaně:

Bufetová snídaně v hotelu.
V ceně zahrnuto.

Personál hovoří těmito jazyky:

 English,  Čeština

Storno podmínky:

Podmínky platby a zrušení rezervace jsou různé pro jednotlivé typy pokojů. Prosím zadejte termín pobytu a přečtěte si podmínky rezervace vybraného pokoje.

Skupiny:

Při rezervaci více než 16 osob mohou být stanoveny jiné podmínky a další dodatky.

Děti a přistýlky:

Za použití stávajících postelí pro všechny děti do 6 let se neplatí.
Za dětské postýlky pro všechny děti do 2 let se neplatí. Maximální počet přistýlek povolených v pokoji je uveden v rezervačním formuláři.

Ubytování přijímá platbu těmito kartami:


Hotel Červený Lev přijímá platbu těmito kartami a vyhrazuje si právo na provedení předběžné autorizace karty před vaším příjezdem.

Zajímavé atrakce v Praze

Katedrála

Památka

Kostel

Hrad

Synagoga

Starý most

Klášter

Palác

Divadlo

Oblíbené místo

Okolí - Hotel Červený Lev

Katedrála

Památka

Kostel

Hrad

Synagoga

Starý most

Klášter

Palác

Divadlo

Oblíbené místo

Stanice MHD

Muzeum

Hřbitov

Pamětihodnost

Park

Instituce

Náměsti

Stadion nebo arena

Ubytovací zařízení

Stanice metra

Restaurace

Parkoviště / Možnost parkování

Letiště

Vlakové, autobusové nádraží

Nákupní centrum

Kino

Koupání

Výhled

Kongres a konference

Historická čtvrť

Praha - Zajímavosti poblíž Hotel Červený Lev

Petřín

760 m od Hotel Červený Lev

PetřínPetřín (německy Laurenziberg, latinsky Petrin) je 327 m vysoký kopec v centru Prahy. Na jeho vrcholu stojí Petřínská rozhledna a mnoho jiných objektů. Na Petříně najdeme skály zejména z pískovce.Ubytování blízko Petřín