Prague Golden Age

Rezervovat

ul. Havelská 515/18, Praha Staré Město, 11000 Praha 1 ← Praha centrum • ukaž na mapě

Přejít na: Rezervovat Pokoje Popis Vybavení Podmínky Praha Okolí

Rezervační formulář - Prague Golden Age


Pokoj pro 2 osoby - Prague Golden Age

Prague Golden Age nabízí 2 x Pokoj pro 2 osoby:

V ceně zahrnuto: Snídaně, DPH

Maximální počet osob: 2

Snídaně: Bufetová snídaně v hotelu

Postele: `Velká manželská postel`

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

Pokoj pro 2 osoby - Prague Golden Age PrahaPokoj pro 2 osoby - Prague Golden Age PrahaPokoj pro 2 osoby - Prague Golden Age PrahaPokoj pro 2 osoby - Prague Golden Age PrahaPokoj pro 2 osoby - Prague Golden Age PrahaPokoj pro 2 osoby - Prague Golden Age PrahaPokoj pro 2 osoby - Prague Golden Age Praha

2-lůžkový pokoj Deluxe - Prague Golden Age

Prague Golden Age nabízí 5 x 2-lůžkový pokoj Deluxe:

V ceně zahrnuto: Snídaně, DPH

Maximální počet osob: 3

Snídaně: Bufetová snídaně v hotelu

Postele: `Velká manželská postel`, `Pohovka pro 2 osoby`

Nový druh pokojů

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

2-lůžkový pokoj Deluxe - Prague Golden Age Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Prague Golden Age Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Prague Golden Age Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Prague Golden Age Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Prague Golden Age Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Prague Golden Age Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Prague Golden Age Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Prague Golden Age Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Prague Golden Age Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Prague Golden Age Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Prague Golden Age Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Prague Golden Age Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Prague Golden Age Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Prague Golden Age Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Prague Golden Age Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Prague Golden Age Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Prague Golden Age Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Prague Golden Age Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Prague Golden Age Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Prague Golden Age Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Prague Golden Age Praha

Apartmán se 2 ložnicemi - Prague Golden Age

Prague Golden Age nabízí 3 x Apartmán se 2 ložnicemi:

V ceně zahrnuto: Snídaně, DPH

Maximální počet osob: 6

Snídaně: Bufetová snídaně v hotelu

Postele: 2 × `Manželská postel (double)`, 2 × `Pohovka pro 2 osoby`

Pokoj obsahuje: 2 × Ložnice

Apartmán má 2 oddělené ložnice a kuchyňku. Na každé ložnici může být 1 přistýlka, tedy maximální kapacitra apartmánu je 6 osob.

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

Apartmán se 2 ložnicemi - Prague Golden Age PrahaApartmán se 2 ložnicemi - Prague Golden Age PrahaApartmán se 2 ložnicemi - Prague Golden Age PrahaApartmán se 2 ložnicemi - Prague Golden Age PrahaApartmán se 2 ložnicemi - Prague Golden Age PrahaApartmán se 2 ložnicemi - Prague Golden Age PrahaApartmán se 2 ložnicemi - Prague Golden Age Praha

Popis - Prague Golden Age

Praha Hotel Golden Age, je tříhvězdičkový hotel v Praze, který se nachází přímo v centru Prahy mezi Staroměstským náměstím a Václavským náměstím v blízkosti - Karlův most a dalších pamětihodností.

Původně gotický dům dostal svoji dnešní podobu v období pozdní renesance.

 • Vzhledem k jedinčně dochovaným stavebním památkám byl dům zapsán do seznamu nemovitých kulturních památek chráněných UNESCO.
 • Hotel je vhodný pro páry, milence i jednotlivce.

Hotel Golden Age - romantické ubytování v centru Prahy 1, Staré Město

Golden Age nabízí ubytování v Praze v 9 útulných pokojích včetně 2 apartmánů, které jsou vybaveny originálním starožitným a historickým nábytkem.

V některých apartmánech se dochovaly i původní malované stropy ze 17. století, v jiných pak gotické a renesanční klenby. 

Bohaté snídaně, podávané formou švédského stolu, můžete vychutnat ve snídárně, která je umístěna v prvním patře.

 • Pokoje jsou vybaveny:
  vlastní sociální zařízení, sprcha, WC, barevná televize/ SAT, fén, minibar, telefon a internetové připojení.
 • Apartmány mají navíc vlastní kuchyňku.

Praha ubytování s možností parkování 

Parkování je možné na nedalekém hlídaném parkovišti (rezervace nutná).

SLUŽBY - ubytování v Praze v Hotelu Golden Age

Recepce nabízí:
nápoje, základní hygienické potřeby, směnárenské služby, objednávky taxi, bezplatné uložení cenností v sejfu a další služby.

Lokace:
Výborné umístění v srdci Starého města Prahy, 200m mezi Václavským a Staroměstským náměstím. Na Staroměstském náměstí se nachází světově proslulý orloj.
Umístění hotelu umožňuje prohlídku pražských památek pěšky, nejbližší stanice metra nebo tramvaje je vzdálena pouze 200 metrů.

Okolí:
Staroměstské náměstí - 0.2 km
Václavské náměstí - 0.2 km
Karlův most - 0.7 km
Hlavní nádraží - 1 km
Pražský hrad - 1.6 km

 Malý a útulný hotel Prague Golden Age je okouzlující místo, kde můžete zažít romantickou atmosféru staré Prahy. Hotel Prague Golden Age se těší na Vaši návštěvu.

Vybavení - Prague Golden Age

Parkování

Parkování na přilehlém místě

Snídaně

Zdarma Bufetová snídaně v hotelu.
V ceně zahrnuto.

Všeobecné

 • Topení
 • Kuchyň
 • Snídaně
 • Klimatizace
 • Dětská postýlka
 • Nekuřácké pokoje
 • Expresní přihlášení/odhlášení

Služby

 • Fax/Kopírka
 • Úschovna zavazadel
 • Turistické informace
 • Doprava z/na letiště (za příplatek)

Podmínky - Prague Golden Age

Check-in:

14:30

Check-out:

11:00

Snídaně:

Bufetová snídaně v hotelu.
V ceně zahrnuto.

Personál hovoří těmito jazyky:

 English,  Čeština,  Русский,  български

Storno podmínky:

Podmínky platby a zrušení rezervace jsou různé pro jednotlivé typy pokojů. Prosím zadejte termín pobytu a přečtěte si podmínky rezervace vybraného pokoje.

Děti a přistýlky:

Za použití stávajících postelí pro všechny děti do 5 let se neplatí.
Za dětské postýlky pro všechny děti do 2 let se neplatí. Maximální počet přistýlek povolených v pokoji je uveden v rezervačním formuláři.

Ubytování přijímá platbu těmito kartami:


Prague Golden Age přijímá platbu těmito kartami a vyhrazuje si právo na provedení předběžné autorizace karty před vaším příjezdem.

Zajímavé atrakce v Praze

Katedrála

Památka

Kostel

Hrad

Synagoga

Starý most

Klášter

Palác

Divadlo

Oblíbené místo

Okolí - Prague Golden Age

Katedrála

Památka

Kostel

Hrad

Synagoga

Starý most

Klášter

Palác

Divadlo

Oblíbené místo

Stanice MHD

Muzeum

Hřbitov

Pamětihodnost

Park

Instituce

Náměsti

Stadion nebo arena

Ubytovací zařízení

Stanice metra

Restaurace

Parkoviště / Možnost parkování

Letiště

Vlakové, autobusové nádraží

Nákupní centrum

Kino

Koupání

Výhled

Kongres a konference

Historická čtvrť

Praha - Zajímavosti poblíž Prague Golden Age

Karlův most

760 m od Prague Golden Age

Karlův mostKarlův most je nejstarší stojící most přes řeku Vltavu v Praze a druhý nejstarší dochovaný most v České republice. V Čechách to byla v pořadí čtvrtá kamenná mostní stavba, po mostu Juditině, Píseckém a Roudnickém. Karlův most nahradil předchozí Juditin most, stržený roku 1342 při jarním tání ledů. Stavba nového mostu začala v roce 1357 pod záštitou krále Karla IV. a byla dokončena v roce 1402. Praha se stala i díky kamennému mostu významnou zastávkou na evropských obchodních stezkách. Od konce 17. století bylo postupně na most umístěno 30 převážně barokních soch a sousoší. Původně se mu říkalo jen „kamenný“ nebo „pražský“ most. Název „Karlův most“ se vžil až kolem roku 1870 na základě dřívějšího podnětu Karla Havlíčka Borovského. Po mostě vede historická královská cesta.Ubytování blízko Karlův most

Staroměstské náměstí

300 m od Prague Golden Age

Staroměstské náměstíStaroměstské náměstí (dříve také Velké náměstí, lidově dnes Staromák) je náměstí v Praze v centrum Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta. Historická radnice, Týnský chrám, Husitský kostel sv. Mikuláše na Starém Městě, palác Kinských, dům „U kamenného zvonu“ a další pozoruhodné stavby obklopují náměstí. Uprostřed Staroměstského náměstí stojí pomník mistra Jana Husa. Ve sklepeních domů, jež náměstí lemují, můžeme najít románské a gotické základy. Na nich stojí renesanční, barokní a rokokové domy.Ubytování blízko Staroměstské náměstí

Václavské náměstí

790 m od Prague Golden Age

Václavské náměstíVáclavské náměstí (hovorově zvané také Václavák nebo původním označením Koňský trh) je pražské kulturní a obchodní centrum. Je to 682 m dlouhý a 60 m široký bulvár v Praze Nové Město, který vede od Národního muzea k Můstku k hranici Starého Města. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných historických událostí. Je to tradiční místo pro demonstrace, oslavy a jiná masová setkání.Ubytování blízko Václavské náměstí

Pražský hrad

1,6 km od Prague Golden Age

Pražský hradPražský hrad je nejvýznamnější český hrad (původně raně středověké hradiště) stojící na skalnatém ostrohu nad řekou Vltavou v centru Prahy, na vrchu Opyš. Od 9. století býval sídlem českých knížat, později králů a od roku 1918 je sídlem prezidenta republiky. Dvakrát v dějinách se stal hlavní rezidencí císaře Svaté říše římské. Postupnými přístavbami a úpravami vznikl z hradiště založeného v 9. století, se svými rozměry 570 m délky a 128 m šířky jeden z největších hradních komplexů na světě. Je považován nejen za symbol města, ale i české státnosti a podle Guinessovy knihy rekordů za největší starobylý hrad na světě. Součástí hradu je Katedrála svatého Víta, tradiční místo korunovací českých králů i jejich posledního odpočinku. Jsou zde také uloženy české korunovační klenoty.Ubytování blízko Pražský hrad