Hotel Paříž

Rezervovat

ul. U Obecního domu 1, Praha Staré Město, 11000 Praha 1 ← Centrum Prahy • ukaž na mapě

Přejít na: Rezervovat Pokoje Popis Vybavení Podmínky Praha Okolí

Rezervační formulář - Hotel Paříž


2-lůžkový pokoj Deluxe - Hotel Paříž

Hotel Paříž nabízí 9 x 2-lůžkový pokoj Deluxe:

V ceně zahrnuto: Snídaně, DPH

Maximální počet osob: 3

Snídaně: Bufetová snídaně v hotelu

Postele: `Mimořádně velká manželská` anebo 2 × `Jednolužková postel (single)`

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

2-lůžkový pokoj Deluxe - Hotel Paříž Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Hotel Paříž Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Hotel Paříž Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Hotel Paříž Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Hotel Paříž Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Hotel Paříž Praha2-lůžkový pokoj Deluxe - Hotel Paříž Praha

2-lůžkový pokoj Executive - Hotel Paříž

Hotel Paříž nabízí 6 x 2-lůžkový pokoj Executive:

V ceně zahrnuto: Snídaně, DPH

Maximální počet osob: 3

Snídaně: Bufetová snídaně v hotelu

Postele: `Velká manželská postel` anebo 2 × `Jednolužková postel (single)`

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

2-lůžkový pokoj Executive - Hotel Paříž Praha2-lůžkový pokoj Executive - Hotel Paříž Praha2-lůžkový pokoj Executive - Hotel Paříž Praha2-lůžkový pokoj Executive - Hotel Paříž Praha2-lůžkový pokoj Executive - Hotel Paříž Praha2-lůžkový pokoj Executive - Hotel Paříž Praha

Apartmá Junior - Hotel Paříž

Hotel Paříž nabízí 7 x Apartmá Junior:

V ceně zahrnuto: Snídaně, DPH

Maximální počet osob: 2

Snídaně: Bufetová snídaně v hotelu

Postele: `Velká manželská postel`, `Pohovka pro 2 osoby`

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

Apartmá Junior - Hotel Paříž PrahaApartmá Junior - Hotel Paříž PrahaApartmá Junior - Hotel Paříž PrahaApartmá Junior - Hotel Paříž PrahaApartmá Junior - Hotel Paříž Praha

Luxusní apartmá (2 osoby) - Hotel Paříž

Hotel Paříž nabízí 3 x Luxusní apartmá (2 osoby):

V ceně zahrnuto: Snídaně, DPH

Maximální počet osob: 2

Snídaně: Bufetová snídaně v hotelu

Postele: `Velká manželská postel`, `Pohovka pro 2 osoby`

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

Luxusní apartmá (2 osoby) - Hotel Paříž PrahaLuxusní apartmá (2 osoby) - Hotel Paříž PrahaLuxusní apartmá (2 osoby) - Hotel Paříž PrahaLuxusní apartmá (2 osoby) - Hotel Paříž PrahaLuxusní apartmá (2 osoby) - Hotel Paříž PrahaLuxusní apartmá (2 osoby) - Hotel Paříž PrahaLuxusní apartmá (2 osoby) - Hotel Paříž PrahaLuxusní apartmá (2 osoby) - Hotel Paříž PrahaLuxusní apartmá (2 osoby) - Hotel Paříž Praha

Popis - Hotel Paříž

Základní informace

Hotel Paříž je 5-hvězdičkový hotel, který v roce 2004 oslavil již své 100 leté výročí! Hotel Paříž se nachází v samém srdci Prahy, v sousedství Obecního domu a Prašné brány, nedaleko obchodů, bank, business center a historických památek. Tato novogotická budova hotelu Paříž s výraznými secesními prvky byla postavena v roce 1904. V roce 1991 se hotel vrátil zpět do rukou rodiny Brandejsů, jejíž hoteliérská tradice trvá již více než 150 let. Privátní hotel je dnes spravován vnukem Antonína Brandejse, kterému se podařilo po rekonstrukci v roce 1998 vrátit Hotelu Paříž punc ranné secese. Hotel Paříž má k dispozici celkem 86 pokojů, z toho devět Junior Suites a prezidentské apartmá, tzv. Royal Tower Suite. Klimatizované pokoje jsou vybaveny telefonem s přímou linkou a hlasovou schránkou, televizí se satelitními programy, Pay TV, připojením na Internet, minibarem, trezorem a požárními hlásiči. Luxusní koupelny s vytápěnými podlahami jsou vybaveny fény, masážními sprchami, kosmetickými zrcadly, kosmetickými doplňky a župany. K pohodlí našich klientů slouží nejen legendární Café de Paris a francouzská gourmet restaurace Sarah Bernhardt, ale i Wellness & Spa Center s exotickými Ayurveda masážemi.

Pokoje

Ihned po vstupu do Hotelu Vás jistě okouzlí vstupní hala s mramorovou mozaikovou podlahou a nádherně zdobeným hlavním schodištěm vedoucím do pater hotelu; ručně kované zábradlí s mosaznými prvky nesoucími charakteristické secesní motivy, je na opačné straně schodů doplněno zrestaurovanými originálními malbami. Na každém odpočívadle, v mezipatře, jsou překrásná vitrážová okna s motivy květin a citrusů. Hotel Paříž nabízí 86 pokojů, přičemž každý pokoj je díky prostorovým dispozicím historické budovy svým způsobem unikátní, jedinečný; rozdíly jsou zřejmé především ve tvaru pokoje, ale také v barevném provedení a uspořádání. Hotel nabízí několik typů pokojů: Deluxe pokoje, Executive pokoje, Executive Suites, Junior Suites i apartmány – Klimt Suite, Mucha Suite nebo jedinečný Tower Suite. Každý z nich má své vlastní kouzlo, avšak všechny splňují vysoký standard komfortu a pohodlí. Spolu s dokonalými napodobeninami secesního stylového nábytku a překrásnou výzdobou představují tyto pokoje osobitý secesní sloh. Klimatizované pokoje jsou vybaveny telefonem s přímou linkou a hlasovou schránkou, připojením na Internet, televizí se satelitními programy, Pay TV, minibarem, trezorem a požárními hlásiči. Luxusní prostorné koupelny s vytápěnými podlahami jsou vybaveny fény, masážními sprchami, župany, kosmetickými zrcadly a kosmetickými doplňky. Hotelové pokoje jsou důkazem, že i komfort moderní doby je možné prožít v prostředí okázalé secese. Hotelové služby & vybavení - Výtahy (2) - Lobby - Business Center - Možnost ubytování s domácími zvířaty - Mezinárodní tisk - Směnárna - Room Service – 24 hodin - Prádelna & čistírna - Baby-sitting/ Hlídání dětí - Nekuřácké pokoje/ nekuřácké patro - Garážové parkování - K zapůjčení: adaptér, PC - Průvodcovské služby - Hotelový transfer - Akceptujeme tyto kreditní karty: AMEX. VISA, MC, EC, DC, JCB

Gastronomie

Sarah Bernhardt Restaurant hotelu Paříž: Skutečným architektonickým opusem je restaurace, která nese jméno herečky a zpěvačky Sarah Bernhardt. Čistě secesní interiér – modré štípané mozaiky, zachovalé originální osvětlení, vykládané dřevěné obložení a zlacené štukování, to vše činí z restaurace jednu z perel pražských restauračních interiérů. Gourmet restaurace nabízí výbornou francouzskou a mezinárodní kuchyni. Pro nekuřáky nabízíme možnost volby, neboli „Courtesy of Choice“. Otevírací doba - denně Snídaně: 6:30 hod. – 10:00 hod. (sobota a neděle do 10:30 hod.) Oběd & večeře: 12:00 hod. - 16:00 hod. 18:00 hod. - 24:00 hod. Každý den živá klavírní hudba, od 19:00 hod. do 24:00 hod. 24 hodinový room service.

Služby

Salonky Hotelu Paříž jsou ideálním místem pro obchodní schůzky, jednání, prezentace či soukromá setkání. Salonek Violet i Petit jsou umístěny v přízemí Hotelu, v těsné blízkosti Café de Paris. Pro lepší dostupnost je k dispozici i postranní vchod z Králodvorské ulice, kterým vejdete přímo do předsálí obou salonků. Salonek Boardroom je umístěn v -1. podlaží Hotelu vedle recepce Wellness & Spa Centre a lze jej s tímto prostorem v rámci akce popojit. Připojení na internet jak bezdrátově tak high-speed je samozřejmostí ve všech saloncích.

Lokace

Hotel Paříž se nachází v samém centru hlavního města Prahy vedle Obecního domu, jen několik málo minut chůze od Staroměstského náměstí, Václavského náměstí a všech důležitých obchodních center či turistických zajímavostí. Do hotelu se lze snadno dopravit i autem, kde je zajištěno parkovaní. V našem okolí se nachází Karolinum, Karlův most, Mucha museum, Obecní dům, Staroměstské náměstí s orlojem, Židovský hřbitov, Staronová synagoga, Prašná brána, Václavské náměstí a další. Transfery: Nabízíme Vám transfer z následujících míst naším hotelovým taxi (Volkswagen): Pražské mezinárodní letiště: 850 KČ za jednu cestu (max. 3 osoby) Hlavní vlakové nádraží: 400 KČ za jednu cestu (max. 3 osoby) Vlakové nádraží Holešovice: 500 KČ za jednu cestu (max. 3 osoby)

Reference

Václav Havel (bývalý prezident České Republiky a dramatik) Dalajláma (světoznámý bojovník za mír) Tomáš Baťa (podnikatel) Karel Gott (světoznámý zpěvák) Michael Ringier (mediální magnát) Ramiro Cibrian (velvyslanec EU) Neil Tennant, Chris Lowe (Pet Shop Boys) Václav a Livie Klausovi (president a jeho choť) Jean Claude Van Damme (filmová hvězda) Maju Mantilla (Miss World 2004) Sheldon Lettich (filmový režisér) Joschka Fischer (německý ministr zahraničí) Eva Herzigová (topmodelka) Jan Tříska (herec) Oliver Stone (filmový režisér) Vojtech Jasný (filmový režisér) Arnost Lustig (spisovatel) Nick Cave (zpěvák) Jan Železný (oštěpař) Karel Nováček (tenista) Günter Verheugen (komisař EU)

Vybavení - Hotel Paříž

Parkování

Parkování na přilehlém místě

Snídaně

Zdarma Bufetová snídaně v hotelu.
V ceně zahrnuto.

Jídlo a pití

 • Bar
 • Snídaně do pokoje
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)

Jiné gastronomické možnosti v okolí:

Sarah Bernhardt (Hotel Paříž) 0 mThai box food 30 mfrench Art Nouveau 80 m

ukaž více

Všeobecné

 • Výtah
 • Topení
 • Snídaně
 • Denní tisk
 • Nekuřácké pokoje
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání

Služby

 • VIP pokoje
 • Fax/Kopírka
 • Čištění bot
 • Business centrum
 • Úschovna zavazadel
 • Obědové balíčky
 • Zvukotěsné pokoje
 • Turistické informace
 • Obchod s dárky a suvenýry
 • Hlídání dětí/Služby pro děti
 • Doprava z/na letiště (za příplatek)

Aktivity

 • Jacuzzi
 • Fitness centrum
 • Lázně a wellness
 • Fitnes tělocvična
 • Turecká/Parní lázeň

Podmínky - Hotel "Paříž" Praha

Check-in:

15:00

Check-out:

12:00

Snídaně:

Bufetová snídaně v hotelu.
V ceně zahrnuto.

Personál hovoří těmito jazyky:

 English,  Čeština

Storno podmínky:

Podmínky platby a zrušení rezervace jsou různé pro jednotlivé typy pokojů. Prosím zadejte termín pobytu a přečtěte si podmínky rezervace vybraného pokoje.

Děti a přistýlky:

Za použití stávajících postelí pro všechny děti do 12 let se neplatí.
Za dětské postýlky pro všechny děti do 2 let se neplatí. Maximální počet přistýlek povolených v pokoji je uveden v rezervačním formuláři.

Ubytování přijímá platbu těmito kartami:


Hotel Paříž přijímá platbu těmito kartami a vyhrazuje si právo na provedení předběžné autorizace karty před vaším příjezdem.

Zajímavé atrakce v Praze

Katedrála

Památka

Kostel

Hrad

Synagoga

Starý most

Klášter

Palác

Divadlo

Oblíbené místo

Okolí - Hotel Paříž

Katedrála

Památka

Kostel

Hrad

Synagoga

Starý most

Klášter

Palác

Divadlo

Oblíbené místo

Stanice MHD

Muzeum

Hřbitov

Pamětihodnost

Park

Instituce

Náměsti

Stadion nebo arena

Ubytovací zařízení

Stanice metra

Restaurace

Parkoviště / Možnost parkování

Letiště

Vlakové, autobusové nádraží

Nákupní centrum

Kino

Koupání

Výhled

Kongres a konference

Historická čtvrť

Praha - Zajímavosti poblíž Hotel Paříž

Karlův most

1,2 km od Hotel Paříž

Karlův mostKarlův most je nejstarší stojící most přes řeku Vltavu v Praze a druhý nejstarší dochovaný most v České republice. V Čechách to byla v pořadí čtvrtá kamenná mostní stavba, po mostu Juditině, Píseckém a Roudnickém. Karlův most nahradil předchozí Juditin most, stržený roku 1342 při jarním tání ledů. Stavba nového mostu začala v roce 1357 pod záštitou krále Karla IV. a byla dokončena v roce 1402. Praha se stala i díky kamennému mostu významnou zastávkou na evropských obchodních stezkách. Od konce 17. století bylo postupně na most umístěno 30 převážně barokních soch a sousoší. Původně se mu říkalo jen „kamenný“ nebo „pražský“ most. Název „Karlův most“ se vžil až kolem roku 1870 na základě dřívějšího podnětu Karla Havlíčka Borovského. Po mostě vede historická královská cesta.Ubytování blízko Karlův most

Staroměstské náměstí

430 m od Hotel Paříž

Staroměstské náměstíStaroměstské náměstí (dříve také Velké náměstí, lidově dnes Staromák) je náměstí v Praze v centrum Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta. Historická radnice, Týnský chrám, Husitský kostel sv. Mikuláše na Starém Městě, palác Kinských, dům „U kamenného zvonu“ a další pozoruhodné stavby obklopují náměstí. Uprostřed Staroměstského náměstí stojí pomník mistra Jana Husa. Ve sklepeních domů, jež náměstí lemují, můžeme najít románské a gotické základy. Na nich stojí renesanční, barokní a rokokové domy.Ubytování blízko Staroměstské náměstí

Prašná brána

110 m od Hotel Paříž

Prašná brána je pozdně gotická stavba na rozhraní ulice Na Příkopě a náměstí Republiky vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. V bráně začíná Celetná ulice, která zde tvoří první část Královské cesty, která vede odtud až na Pražský hrad.Ubytování blízko Prašná brána

Václavské náměstí

940 m od Hotel Paříž

Václavské náměstíVáclavské náměstí (hovorově zvané také Václavák nebo původním označením Koňský trh) je pražské kulturní a obchodní centrum. Je to 682 m dlouhý a 60 m široký bulvár v Praze Nové Město, který vede od Národního muzea k Můstku k hranici Starého Města. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných historických událostí. Je to tradiční místo pro demonstrace, oslavy a jiná masová setkání.Ubytování blízko Václavské náměstí