AUDAustralský dolar €Euro PLNPolský złoty £Libra šterlinků R$Brazilský real CADKanadský dolar TRYNová turecká lira CZKČeská koruna BGNBulharský lev LTLLitevský litas US$Americký dolar
Čeština Deutsch English (UK) English (US) Polski Slovenčina
Book & Travel


  • Čeština
  • US$ Americký dolar
  • Praha ubytování
  • Praha hotely
  • Praha apartmany
  • Praha Penziony
  • Praha Hostely
hledej
Cena za osobu / noc
typ
Standard
Lokace
Služby / Vybavení
ukaž více
Městské části
ukaž více
Části města
ukaž více
Zajímavá místa
t:top-most-cities
  • Praha699
Městské části
  • Praha 1249
  • Praha 293
  • Praha 565
  • Praha 453
  • Praha 346
  • Praha 638
  • Praha 838
  • Praha 1023
  • Praha 919
  • Praha 717
  • Praha 148
  • Praha 175
  • Praha 114
  • Praha 154
  • Praha 133
  • Čakovice3
  • Březiněves2
  • Dolní Počernice2
  • Praha 202
  • Praha 222
Části města
  • Nové Město140
  • Staré Město98
  • Žižkov42
  • Malá Strana41
  • Smíchov38
  • Vinohrady38
  • Nusle24
  • Hradčany21
  • Karlín19
  • Holešovice15
  • Libeň11
  • Dejvice10
  • Jinonice10
  • Břevnov9
  • Strašnice9
  • Vysočany9
  • Krč8
  • Michle8
  • Braník7
  • Chodov7

Ubytování blízko Karlovo náměstí Praha 2

  • Ubytování

  • Karlovo náměstí

Seřazeno podle

  • Popularity
  • Ceny
  • Tabulka
  • Seznam
Pension Nika Praha

Pension Nika

Praha mimo centrum → Krč, Praha 4 • 4,5 km od Karlovo náměstí

Pension Nika je situován v poklidné vilkové části Prahy 4. Přibližně 2 minuty pěšky Vám potrvá cesta k stanici metra Budějovická, a asi 10 minut k Václavskému a Staroměstskému náměstí. Všechny pokoje pensionu mají přístup k wi-fi.

ukaž více
Rezervovat Detail
Motel Grado Praha

Motel Grado

Praha mimo centrum → Jinonice, Praha 5 • 4,6 km od Karlovo náměstí

Motel Grado je situovaný poblíž centra Prahy (cca 15 minut metrem). Poblíž, asi 250 m, se nachází stanice metra Jinonice. Motel nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají k dispozici wifi připojení. K motelu patří restaurace s českou kuchyní, zahradní restaurace s grilem a hřištěm pro děti. V blízkosti se nachází obchodní centrum Galerie Nové Butovice. Parkovat lze v areálu hotelu.

ukaž více
Rezervovat Detail
Hostel Seven Praha

Hostel Seven

Praha blízko centra → Holešovice, Praha 7 • 4,6 km od Karlovo náměstí

Hostel Seven v Praze poskytuje moderní útulné ubytování v nekuřáckých privátních pokojích pro turisty na cestách, a dále nabízí skvělé zázemí pro studenty či pracující.

ukaž více
Rezervovat Detail
Hotel Malekon Praha

Hotel Malekon

Praha mimo centrum → Michle, Praha 4 • 4,6 km od Karlovo náměstí

Hotel Malekon je tříhvězdičkový hotel v Praze, který nabízí ubytování v klidné vilové čtvrti v jižní části Prahy - Praha 4, Michle. Hotel se nachází v blízkosti stanice metra Kačerov, pět minut jízdy autem od centra Prahy. Parkování vozů je zajištěno na uzavřeném pozemku hotelu. Hotel Malekon poskytuje ubytování v Praze v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s vlastním WC, sprchou nebo vanou a bezpečnostní schránkou. Vícečleným rodinam může nabídnout hotel i dvě přistýlky.

ukaž více
Rezervovat Detail
ADALBERT Ecohotel *** Praha

ADALBERT Ecohotel ***

Praha mimo centrum → Břevnov, Praha 6 • 4,6 km od Karlovo náměstí

Hotel Adalbert je tříhvězdičkový hotel v Praze, který se nachází v unikátním prostředí historického areálu Břevnovského kláštera nedaleko proslulého srdce staré Prahy na dohled od Pražského hradu. Rozsáhlý areál kláštera byl založen v roce 993 n.l. a je naplněn klidem krásných zahrad s jedinečnou duchovní atmosférou. Nově zrekonstruovaná barokní budova hotelu Adalbert poskytuje komfortní ubytování v Praze pro všechny milovníky staré Prahy, ale i zároveň nabídku reprezentačních prostor a ubytování pro firmy k pořádání seminářů, kongresů a meetingů. Nečekaná blízkost centra, vynikající parkovací možnosti a jednoduché spojení na letiště uspokojí každého návštěvníka.

ukaž více
Rezervovat Detail
Pension Hanspaulka Praha

Pension Hanspaulka

Praha mimo centrum → Dejvice, Praha 6 • 4,6 km od Karlovo náměstí

Rodinný pension v residenční čtvrti vil se zahradami.

ukaž více
Rezervovat Detail
EA HOTEL POPULUS Praha

EA HOTEL POPULUS

Praha blízko centra → Žižkov, Praha 3 • 4,6 km od Karlovo náměstí

Hotel Populus Praha, z kategorie tříhvězdičkové hotely v Praze, je umístěn v klidné části Prahy 3 - Žižkov. Snadná dostupnost hotelu je zaručena bezprostřední blízkostí MHD. Zastávka autobusu, který spojuje hotel s centrem Prahy, se nachází 20 metrů od budovy hotelu. 

ukaž více
Rezervovat Detail
Abitohotel Praha

Abitohotel

Praha mimo centrum → Michle, Praha 4 • 4,7 km od Karlovo náměstí

Hotel Abito naleznete v Praze 4, jen 50 m od zastávky tramvaje Teplárna Michle. Hotel zaručuje svým hostům pohodlí a klid, díky ubytování v jedno a více lůžkových útulných pokojích. Navíc je každé patro hotelu vybaveno jídelním koutem a komplětně vybavenou kuchyní. Hotel je oblíbený díky vynikající dostupnosti, do centrum města Prahy se lze dostat za 20 minut jízdy. Hotel Abito má k dispozici bezdratové připojení zdarma a soukromé parkování.

ukaž více
Rezervovat Detail
Balu Apartments Praha - Apartmá Deluxe

Balu Apartments

Praha blízko centra → Žižkov, Praha 3 • 4,7 km od Karlovo náměstí

Naše apartmány nabízejí komfortní ubytování pro jednoho až čtyři osoby. Stačí si pouze vybrat! Každý z apartmánů je klimatizovaný a je vybaven LCD televizí, wi-fi připojením na internet, vlastním sociálním zařízením a také prostornou terasou s krásným výhledem. Díky jejich velikosti a pohodlnosti se u nás budete cítit opravdu jako doma. Pohodlí našich zákazníků je pro nás na prvním místě proto nabízíme řadu individuálních balíčků služeb. Pro stálé zákazníky máme připravenou klubovou kartu se slevami na všechny naše služby!

ukaž více
Rezervovat Detail
Pension Paťanka Praha

Pension Paťanka

Praha mimo centrum → Dejvice, Praha 6 • 4,8 km od Karlovo náměstí

Praha Pension Paťanka byl původně vinařská usedlost obklopená svahy vinné révy. Toto starodávné stavení s krásnou historií jsme zrekonstruovali a nyní Vám ho nabízíme k ubytování. Pension leží v klidném prostředí v zeleni, přesto ale v blízkosti centra Prahy, je snadno dostupný městskou hromadnou dopravou.

ukaž více
Rezervovat Detail
Pension V Roháčích Praha - Pokoj pro 2 osoby

Pension V Roháčích

Praha mimo centrum → Jinonice, Praha 5 • 4,8 km od Karlovo náměstí
ukaž více
Rezervovat Detail
Pension Beranek Praha - Pokoj pro 2 osoby

Pension Beranek

Praha mimo centrum → Jinonice, Praha 5 • 4,8 km od Karlovo náměstí

Pension Beránek je přijemný rodinný penzion v Praze za rozumnou cenu, který se nachází v klidné prostředí Prahy 5 - Jinonice. Penzion nabízí pro ubytování v Praze v 10 pokojích (dvoulůžkové a třílůžkové) se sociálním zářízením, lednicí a minibarem. Celkem tedy penzion nabízí 25 míst. V penzionu mají hosté možnost snídaně a posezení na zahradě, stejně tak parkovat svá auta v uzavřené garáží.

ukaž více
Rezervovat Detail
Začátek 46 / 59 Konec

Karlovo náměstí

Karlovo náměstí (lidově Karlák, německy Karlsplatz, dříve Dobytčí trh) je největší náměstí v České republice a jedno z největších v Evropě (rozloha 80 550 m2), administrativně spadá pod Prahu 2, historicky pak do čtvrti Nové Město. Nese jméno po Karlovi IV., z jehož iniciativy bylo založeno a vyměřeno.

Náměstí se nachází zhruba jižně od centra Prahy. Je obdélníkového tvaru o přibližných rozměrech 130 × 510 m, většinu jeho plochy tvoří park (od 60. let 19. století, v roce 1884 jeho podobu určil významný český zahradní architekt František Josef Thomayer). Roste zde mnoho zajímavých stromů. Např. v jižní části náměstí najdete památný platan javorolistý.

Většinu objektů na jeho jižní a východní straně tvoří areály Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, mj. jeho III. interní kliniky. Jeden z domů nemocnice je tak zvaný „Faustův dům“ neboli Mladotovský palác (majitelem budovy je hlavní město Praha) kde prý za Rudolfa II. žil „Dr. Faustus“, ve skutečnosti anglický alchymista a mystik, a take možná špión anglické královny Alžběty I., Edward Kelly (či Edward Talbot), spolupracovník Johna Dee.[zdroj?]

Náměstí je uprostřed protnuto Ječnou ulicí. Na západní straně a v Ječné je vedena tramvajová trať. Náměstí vzniklo při výstavbě Nového Města, mělo se stát jeho hlavním veřejným prostranstvím. Do roku 1789 se uprostřed něj nacházela gotická církevní stavba kaple Božího Těla. Současný název má až od roku 1848, do této doby neslo název Dobytčí trh. Tramvajové spojení zde existuje od konce 19. století, stanice metra Karlovo náměstí jejíž severovýchodní vestibul ústí do oblasti Karlova náměstí a jihozápadní vestibul do oblasti Palackého náměstí, byla otevřena roku 1985.

Po zrušení tramvajové trati na Václavském náměstí se z něj na Karlovo náměstí přesunul hlavní uzel celé pražské tramvajové dopravy. Vede přes něj nejvíce tramvajových linek spojujících většinu města. Kdysi zde také vedla trolejbusová trať z Jungmannova náměstí (Vodičkova ulice), jakož i z Václavského náměstí a z Vinohrad (Žitná ulice) směrem do Resslovy ulice a odtud pak přes Jiráskův most dále na Smíchov a do Jinonic.

t:source: http://cs.wikipedia.org/wiki/Karlovo_náměstí_(Praha)

Zajímavosti poblíž Karlovo náměstí

  • Stanice MHD Karlovo náměstí
    70 m od Karlovo náměstí
  • Stanice metra Karlovo náměstí
    90 m od Karlovo náměstí
  • České vysoké učení technické na Karlově náměstí
    100 m od Karlovo náměstí
  • Kostel sv. Ignáce
    130 m od Karlovo náměstí
  • Central Parking Prague
    150 m od Karlovo náměstí
  • Stanice MHD Moráň
    200 m od Karlovo náměstí
  • Kostel sv. Cyrila a Metoděje
    230 m od Karlovo náměstí
  • Stanice MHD U Nemocnice
    230 m od Karlovo náměstí
  • Stanice MHD Štěpánská
    250 m od Karlovo náměstí
  • Mat
    260 m od Karlovo náměstí
  • Faustův dům
    260 m od Karlovo náměstí
  • Kostel sv. Václava na Zderaze
    270 m od Karlovo náměstí
  • Alpský dvůr
    280 m od Karlovo náměstí
  • Novoměstská radnice
    300 m od Karlovo náměstí
  • Stanice MHD Myslíkova
    300 m od Karlovo náměstí
  • Kostel sv. Štěpána
    320 m od Karlovo náměstí
  • Divadlo Minor
    350 m od Karlovo náměstí
  • Kostel sv. Jana Na Skalce
    380 m od Karlovo náměstí
  • Divadlo v Řeznické
    390 m od Karlovo náměstí
  • Stanice MHD Větrov
    390 m od Karlovo náměstí

Book & Travel s.r.o.

Varhulíkové 1580/18, Praha 7, 17000

© 2009 - 2026 Book & Travel s.r.o.
Provozovatel webu, společnost `Book & Travel s.r.o.` nenese žádnou odpovědnost za grafiku a fotky vložené ubytovacím zařízením.

nahoru