Hotel Attic

Rezervovat

ul. Hanusova 496/6, Praha Michle, 14000 Praha 4 ← Praha mimo centrum • ukaž na mapě

Přejít na: Rezervovat Pokoje Popis Vybavení Podmínky Praha Okolí

Rezervační formulář - Hotel Attic


1-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic

Hotel Attic nabízí 6 x 1-lůžkový pokoj Superior:

V ceně zahrnuto: Snídaně, DPH

Maximální počet osob: 3

Snídaně: Bufetová snídaně v hotelu

Vybavení pokoje: WIFI Internet na pokoji

12 pokojů typu „superior“ o velikosti 20-25m2 je vybaveno pohodlným nábytkem s pracovním koutem, TV-SAT, telefonem s přímou volbou. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou a WC.


Rezervovat pokoj

Fotogalerie

1-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha1-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha1-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha1-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha1-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha1-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha1-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha1-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha1-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha1-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha1-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha1-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha1-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha1-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha1-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha1-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha1-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha

2-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic

Hotel Attic nabízí 6 x 2-lůžkový pokoj Superior:

V ceně zahrnuto: Snídaně, DPH

Maximální počet osob: 3

Snídaně: Bufetová snídaně v hotelu

Vybavení pokoje: WIFI Internet na pokoji

Prostorné pokoje typu „superior“ o velikosti 20-25m2 jsou vybaveny pohodlným nábytkem s pracovním koutem, TV-SAT, telefonem s přímou volbou. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou a WC. Dětská postýlka zdarma.

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

2-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha2-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha2-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha2-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha2-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha2-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha2-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha2-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha2-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha2-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha2-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha2-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha2-lůžkový pokoj Superior - Hotel Attic Praha

Pokoj pro 1 osobu Standard - Hotel Attic

Hotel Attic nabízí 15 x Pokoj pro 1 osobu Standard:

V ceně zahrnuto: Snídaně, DPH

Maximální počet osob: 2

Snídaně: Bufetová snídaně v hotelu

Vybavení pokoje: WIFI Internet na pokoji

Všech 24 pokojů typu „standard“ o velikosti asi 14m2 je po celkové rekonstrukci a vybaveno ve standardu ***. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a WC, TV-SAT a telefon s přímou volbou.

 

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

Pokoj pro 1 osobu Standard - Hotel Attic PrahaPokoj pro 1 osobu Standard - Hotel Attic PrahaPokoj pro 1 osobu Standard - Hotel Attic PrahaPokoj pro 1 osobu Standard - Hotel Attic PrahaPokoj pro 1 osobu Standard - Hotel Attic PrahaPokoj pro 1 osobu Standard - Hotel Attic PrahaPokoj pro 1 osobu Standard - Hotel Attic PrahaPokoj pro 1 osobu Standard - Hotel Attic PrahaPokoj pro 1 osobu Standard - Hotel Attic PrahaPokoj pro 1 osobu Standard - Hotel Attic PrahaPokoj pro 1 osobu Standard - Hotel Attic PrahaPokoj pro 1 osobu Standard - Hotel Attic Praha

Pokoj pro 2 osoby Standard - Hotel Attic

Hotel Attic nabízí 9 x Pokoj pro 2 osoby Standard:

V ceně zahrnuto: Snídaně, DPH

Maximální počet osob: 2

Snídaně: Bufetová snídaně v hotelu

Postele: `Manželská postel (double)` anebo 2 × `Jednolužková postel (single)`

Vybavení pokoje: WIFI Internet na pokoji

Útulné pokoje o velikosti 14m2 jsou po celkové rekonstrukci a vybavené vším, co patří k *** Standardu. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a WC, TV-SAT a telefon s přímou volbou. V této kategorii je možné si objednat též pokoje s oddělenými lůžky.

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

Pokoj pro 2 osoby Standard - Hotel Attic PrahaPokoj pro 2 osoby Standard - Hotel Attic PrahaPokoj pro 2 osoby Standard - Hotel Attic PrahaPokoj pro 2 osoby Standard - Hotel Attic PrahaPokoj pro 2 osoby Standard - Hotel Attic PrahaPokoj pro 2 osoby Standard - Hotel Attic PrahaPokoj pro 2 osoby Standard - Hotel Attic PrahaPokoj pro 2 osoby Standard - Hotel Attic PrahaPokoj pro 2 osoby Standard - Hotel Attic PrahaPokoj pro 2 osoby Standard - Hotel Attic PrahaPokoj pro 2 osoby Standard - Hotel Attic PrahaPokoj pro 2 osoby Standard - Hotel Attic Praha

Popis - Hotel Attic

Hotel Attic je tříhvězdičkový hotel v Praze postavený v r.1993. Hotel nabízí hostům klidné a příjemný ubytování v Praze v takřka rodinném prostředí.

  • Velkou výhodou hotelu Attic je jeho poloha v klidné části centra Prahy 4 - Michle.
  • Stanice metra Pankrác je od hotelu vzdálena 350m a křižovatka dálnic všemi směry necelé 2km.

V současné době disponuje hotel Attic 36 pokoji, prostornou recepcí, restaurací s českou i mezinárodní kuchyní, barem a vlastním uzavřeným parkovištěm, které je střeženo kamerovým systémem.

Hotel Attic - ubytování v Praze

Hotel Attic nabízí k ubytování 12 pokojů typu '"A'" o velikosti 20-25m2, které byly dostavěny společně s recepcí a výtahem v roce 2004. Tyto pokoje jsou vybavevy pohodlným nábytkem s pracovním koutem, televizí se satelitem, telefonem s přímou volbou a rychlým připojením na internet. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou a WC.

Hotel Attic nabízí dalších 24 pokojů typu '"B'" o velikosti asi 14m2, které jsou vybaveny ve standardu ***. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a WC, TV-SAT a telefon s přímou volbou.

Hotel Attic dále zajišťuje poznávací okruhy po Praze i po celé ČR a vstupenky na kulturní akce - do divadla, na koncerty, atd. Na Vaši návštěvu se již teď těší milý a ochotný personál hotelu Attic.

Vybavení - Hotel Attic

Internet

ZdarmaWIFI Internet v celém hotelu

Parkování

Parkoviště (neupřesněno)

Snídaně

Zdarma Bufetová snídaně v hotelu.
V ceně zahrnuto.

Jídlo a pití

  • Bar

Jiné gastronomické možnosti v okolí:

Dock House 940 mChapadlo 1,5 kmChateau St. Havel 1,5 km

ukaž více

Všeobecné

  • Výtah
  • Topení
  • Snídaně
  • Nekuřácké pokoje
  • Část vyhrazená pro kuřáky

Služby

  • Fax/Kopírka

Podmínky - Hotel Attic

Check-in:

12:00

Check-out:

10:00

Snídaně:

Bufetová snídaně v hotelu.
V ceně zahrnuto.

Personál hovoří těmito jazyky:

 English,  Čeština,  Deutsch

Storno podmínky:

Podmínky platby a zrušení rezervace jsou různé pro jednotlivé typy pokojů. Prosím zadejte termín pobytu a přečtěte si podmínky rezervace vybraného pokoje.

Děti a přistýlky:

Za použití stávajících postelí pro 1 děti do 6 let se neplatí.
Za dětské postýlky pro 1 děti do 2 let se neplatí. Maximální počet přistýlek povolených v pokoji je uveden v rezervačním formuláři.

Ubytování přijímá platbu těmito kartami:


Hotel Attic přijímá platbu těmito kartami a vyhrazuje si právo na provedení předběžné autorizace karty před vaším příjezdem.

Zajímavé atrakce v Praze

Katedrála

Památka

Kostel

Hrad

Synagoga

Starý most

Klášter

Palác

Divadlo

Oblíbené místo

Okolí - Hotel Attic

Katedrála

Památka

Kostel

Hrad

Synagoga

Starý most

Klášter

Palác

Divadlo

Oblíbené místo

Stanice MHD

Muzeum

Hřbitov

Pamětihodnost

Park

Náměsti

Stadion nebo arena

Ubytovací zařízení

Stanice metra

Restaurace

Parkoviště / Možnost parkování

Letiště

Vlakové, autobusové nádraží

Nákupní centrum

Kino

Koupání

Výhled

Kongres a konference

Historická čtvrť