Hotel Prague Inn

Rezervovat

ul. Dvacátého osmého října 378/15, Praha Staré Město, 11000 Praha 1 ← Praha centrum • ukaž na mapě

Přejít na: Rezervovat Pokoje Popis Vybavení Podmínky Praha Okolí

Rezervační formulář - Hotel Prague Inn


Apartmán 2osoby - Hotel Prague Inn

Hotel Prague Inn nabízí 2 x Apartmán 2osoby:

V ceně zahrnuto: Snídaně, DPH

Maximální počet osob: 4

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

Apartmán 2osoby - Hotel Prague Inn PrahaApartmán 2osoby - Hotel Prague Inn PrahaApartmán 2osoby - Hotel Prague Inn PrahaApartmán 2osoby - Hotel Prague Inn Praha

Dvoulůžkový standard - Hotel Prague Inn

Hotel Prague Inn nabízí 19 x Dvoulůžkový standard:

V ceně zahrnuto: Snídaně, DPH

Maximální počet osob: 2

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

Dvoulůžkový standard - Hotel Prague Inn Praha

Dvoulůžkový SUITE - Hotel Prague Inn

Hotel Prague Inn nabízí 3 x Dvoulůžkový SUITE:

V ceně zahrnuto: Snídaně, DPH

Maximální počet osob: 2

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

Dvoulůžkový SUITE - Hotel Prague Inn Praha

2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn

Hotel Prague Inn nabízí 10 x 2-lůžkový pokoj s výhledem:

V ceně zahrnuto: Snídaně, DPH

Maximální počet osob: 2

Postele: `Velká manželská postel`

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha2-lůžkový pokoj s výhledem - Hotel Prague Inn Praha

Popis - Hotel Prague Inn

Hotel Prague Inn, z kategorie čtyřhvězdičkových hotelu v Praze, je situován na Václavském náměstí, v samém středu a centru Prahy. Václavské náměstí s pěší zónou zaručuje všem našim návštěvníkům hotelu potřebný klid k odpočinku. Poloha hotelu v Praze umožňuje pohodlně dosáhnout všech turistických cílů formou procházek bez použití veřejné dopravy či taxi služby.

Hotel Prague Inn - luxusní ubytování v centru Prahy na Václavském náměstí

Na konci 40. let 19. století došlo k přestavbě spojené se sloučením předchozí budovy v jeden trakt, ze kterého tak v současné době vychází podoba novodobého velmi útulného hotelu v Praze.

Hotel Prague Inn poskytuje ubytování v Praze ve 34 prostorných pokojích včetně 1 apartmá a 1 residenčního apartmánu. Veškeré pokoje vznikly v důsledku respektování původních zdí objektů v moderním stylu a luxusním zařízení. Všechny pokoje hotelu Prague Inn jsou vybaveny vanou, WC, telefonem s přímou volbou, SAT TV, DVD přehrávačem, trezorem, PC + faxovou přípojkou, přístupem k internetu, fénem a minibarem. Samozřejmostí je vybavení veškerých pokojů klimatizací.

Masivní nábytek má ekologicky řešenou povrchovou úpravou bez použití laků. Odpočívat můžete na pohodlných lůžkách s rozměry až 180 × 200 cm. Všechny pokoje v hotelu Praha Inn nabízejí maximální komfort s akcentem na bezpečnost - čipové karty pro přístupy do jednotlivých zón, nová generace požární signalizace. Některé z těchto pokojů lze mezi sebou vzájemně propojit a využít je tak pro potřebu rodinných apartmánů.

Služby hotelu Inn Praha

Při rezervaci pokoje lze uplatnit požadavek na doplňkové služby, např. přistýlka, dětská postýlka, stravování formou polopenze popř. plné penze, transfer jak z místních destinací tak i zahraničních, okružní jízdy po Praze i Čechách, vstupenky na kulturní představení, půjčování vozů.

Hotel Prague Inn - ubytování v Praze s parkováním

Tento hotel v Praze zajišťuje parkování v garážích v Opletalově ulici č.9, nedaleko hotelu. Garáže jsou hlídané 24 hod. denně.
 

Vybavení - Hotel Prague Inn

Parkování

Soukromé parkování je možné na přilehlém místě

Snídaně

Zdarma V ceně zahrnuto.

Jídlo a pití

 • Bar
 • Restaurace
 • Snídaně do pokoje

Jiné gastronomické možnosti v okolí:

Triton 230 mCafé Buddha 290 mPasta Fresca 350 m

ukaž více

Všeobecné

 • Výtah
 • Topení
 • Snídaně
 • Klimatizace
 • Design Hotel
 • Nekuřácké pokoje
 • Všechny prostory nekuřácké

Služby

 • Fax/Kopírka
 • Čištění bot
 • Úschovna zavazadel
 • Turistické informace
 • Doprava z/na letiště (za příplatek)

Podmínky - Hotel Prague Inn

Check-in:

14:00

Check-out:

12:00

Snídaně:

V ceně zahrnuto.

Personál hovoří těmito jazyky:

 English,  Čeština,  Deutsch,  Русский

Storno podmínky:

Podmínky platby a zrušení rezervace jsou různé pro jednotlivé typy pokojů. Prosím zadejte termín pobytu a přečtěte si podmínky rezervace vybraného pokoje.

Děti a přistýlky:

Za použití stávajících postelí pro všechny děti do 4 let se neplatí.
Za dětské postýlky pro všechny děti do 2 let se neplatí. Maximální počet přistýlek povolených v pokoji je uveden v rezervačním formuláři.

Ubytování přijímá platbu těmito kartami:


Hotel Prague Inn přijímá platbu těmito kartami a vyhrazuje si právo na provedení předběžné autorizace karty před vaším příjezdem.

Zajímavé atrakce v Praze

Katedrála

Památka

Kostel

Hrad

Synagoga

Starý most

Klášter

Palác

Divadlo

Oblíbené místo

Okolí - Hotel Prague Inn

Katedrála

Památka

Kostel

Hrad

Synagoga

Starý most

Klášter

Palác

Divadlo

Oblíbené místo

Stanice MHD

Muzeum

Hřbitov

Pamětihodnost

Park

Instituce

Náměsti

Stadion nebo arena

Ubytovací zařízení

Stanice metra

Restaurace

Parkoviště / Možnost parkování

Letiště

Vlakové, autobusové nádraží

Nákupní centrum

Kino

Koupání

Výhled

Kongres a konference

Historická čtvrť

Praha - Zajímavosti poblíž Hotel Prague Inn

Václavské náměstí

640 m od Hotel Prague Inn

Václavské náměstíVáclavské náměstí (hovorově zvané také Václavák nebo původním označením Koňský trh) je pražské kulturní a obchodní centrum. Je to 682 m dlouhý a 60 m široký bulvár v Praze Nové Město, který vede od Národního muzea k Můstku k hranici Starého Města. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných historických událostí. Je to tradiční místo pro demonstrace, oslavy a jiná masová setkání.Ubytování blízko Václavské náměstí