Merchant's Avenue

Rezervovat

ul. Mostecká 21, Praha Malá Strana, 118 00 Praha 1 ← Praha centrum • ukaž na mapě

Přejít na: Rezervovat Pokoje Popis Vybavení Podmínky Praha Okolí

Rezervační formulář - Merchant's Avenue


Superior Double/twin room - Merchant's Avenue

Merchant's Avenue nabízí 6 x Superior Double/twin room:

V ceně zahrnuto: DPH

Maximální počet osob: 3

The room is decorated with hand-made tapestries and famous Preciosa Lighting. Stylish bathrooms are compiled by a well-known Czech Designer Company “Perfecto”. Room Facilities: Vittore De Conti bathroom amenities; Famous Preciosa Lighting; Key-card systém; Work Desk; Safety Deposit Box; Air Conditioning; Iron; Bathrobe; Slippers; Shower/bath tube; Telephone; Satellite TV; Safe Box; Laptop Safe Box; TV; Minibar; Wake Up Service; Ironing facilities. Room Size: from 17 square metres
Bed Size: 2 Single or 1 KING double

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

Superior Double/twin room - Merchant's Avenue Praha

Deluxe Double/twin room - Merchant's Avenue

Merchant's Avenue nabízí 4 x Deluxe Double/twin room:

V ceně zahrnuto: DPH

Maximální počet osob: 3

The Deluxe type of room offers free Wi-Fi access and a TV with international channels.The room is decorated with hand-made tapestries and famous Preciosa Lighting. Stylish bathrooms are compiled by a well-known Czech Designer Company “Perfecto”.

Room Facilities: Vittore De Conti bathroom amenities; Famous Preciosa Lighting; Key-card systém; Work Desk; Safety Deposit Box; Air Conditioning; Iron; Bathrobe; Slippers; Shower/bathtube; Telephone; Satellite TV; Safe Box; Laptop Safe Box; TV; Minibar; Wake Up Service; Ironing facilities.

Room Size: from 20 square metres
Bed Size: 2 Single or 1 KING double

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

Deluxe Double/twin room - Merchant's Avenue Praha

Superior Apartment - Merchant's Avenue

Merchant's Avenue nabízí 3 x Superior Apartment:

V ceně zahrnuto: DPH

Maximální počet osob: 3

This spacious apartment offers free Wi-Fi access and a TV with international channels.The room is decorated with hand-made tapestries. Room Facilities: Vittore De Conti bathroom amenities; Work Desk; Safety Deposit Box; Fully equipped kitchen; Iron; Bathrobe; Slippers; Shower; Telephone; Satellite TV; Safe Box; Laptop Safe Box; TV; Minibar; Wake Up Service; Ironing facilities. Room Size: 23
Bed Size:1 KING double

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

Superior Apartment - Merchant's Avenue Praha

Deluxe Apartment - Merchant's Avenue

Merchant's Avenue nabízí 3 x Deluxe Apartment :

V ceně zahrnuto: DPH

Maximální počet osob: 4

This spacious apartment offers free Wi-Fi access and a TV with international channels.The room is decorated with hand-made tapestries. Room Facilities: Vittore De Conti bathroom amenities; Work Desk; Safety Deposit Box; Fully equipped kitchen; Iron; Bathrobe; Slippers; Shower; Telephone; Satellite TV; Safe Box; Laptop Safe Box; TV; Minibar; Wake Up Service; Ironing facilities. Room Size: 40 square metres
Bed Size: 1 KING double + 2 single beds 

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

Deluxe Apartment - Merchant's Avenue Praha

Classic Double/twin room - Merchant's Avenue

Merchant's Avenue nabízí 3 x Classic Double/twin room:

V ceně zahrnuto: DPH

Maximální počet osob: 3

The room is decorated with hand-made tapestries and famous Preciosa Lighting. Stylish bathrooms are compiled by a well-known Czech Designer Company “Perfecto”.

Room Facilities: Vittore De Conti bathroom amenities; Famous Preciosa Lighting; Key-card systém: Safety Deposit Box; Air Conditioning; Iron; Bathrobe; Slippers; Shower; Telephone; Satellite TV; Safe Box; Laptop Safe Box; TV; Minibar; Wake Up Service; Ironing facilities.

Room Size: from 14 square metres.
Bed Size: 2 Single or 1 KING double.

Rezervovat pokoj

Fotogalerie

Classic Double/twin room - Merchant's Avenue Praha

Popis - Merchant's Avenue

Jako součást obchodníka Hotels, obchodníka Avenue se nachází v historické budově z 19. století, pojmenovaný v minulosti "U Hradeb dům", tato 4-hvězdičkový rezidence v klidné ulici v centru Prahy jen 1 minut chůze od Karlova mostu. Unikátní a elegent klimatizované pokoje mají bezplatné Wi-Fi připojení po celém celém hotelu. I když je rušné oblasti, Koncept hotelu umožňuje mír a privacy.Within docházkové vzdálenosti najdete Pražský hrad, Týnský chrám a The Senat. Jakmile jste přes Karlův most, který se nachází jen 1 minutu chůze od hotelu, budete sledovat Královské cestě přímo do orloje a Staroměstského náměstí.

S dřevěnými nebo parketovými podlahami, kupecký Avenue nabízí světlé pokoje s minibarem, TV s plochou obrazovkou kabelovou TV a moderní mramorovou design koupelen a slavný Preciosa řešení osvětlení, aby se naši hosté cítili mimořádně pohodlné. Kromě toho Stylové koupelny jsou sestavovány známý český designér společnosti "Perfecto". 


Můžete využít nejen bezplatné vysokorychlostní bezdrátové připojení k symetrické připojení k internetu (až 100 MB), během svého pobytu, ale také z velmi nízké ceny pro volání do zahraničí. Kromě toho, Superior a Deluxe typy pokojů jsou vybaveny vlastním počítačem (Apple Mac Mini Solution) připojen k internetu pro bezplatné použití poplatku a profesionálním kávovarem Nespresso - poslední by mohl být k dispozici pouze v typu Deluxe místnosti. Ve vstupní hale je hodně co nabídnout, jako je káva, zapůjčení novin ve formě iPad s předplatné nejoblíbenějších zdrojů, takže pokud jste na konci ztratit, nebo se čeká na někoho, kdo se můžete posadit a relaxovat s šálkem kávy nebopapír.

Hotelová recepce je k dispozici trezor pro hosty a recepce je k dispozici pomoc s všechny vaše cestovní potřeby.Parkování je možné v okolí, stejně, s výhradou poplatků. Ostatní vybavení patří prádelna, čistírna oděvů a praní prádla.

Obchodní centrum Nový Smíchov se nachází 12 minut jízdy od obchodníka Avenue a nákupní ulice Pařížská je 15 minut.

Stanice metra Malostranská a Malostranské náměstí tramvajová zastávka je 2 minuty. Transfery z letiště Praha Ruzyně nebo hlavního vlakového a autobusového nádraží je k dispozici na vyžádání.

Vybavení - Merchant's Avenue

Všeobecné

 • Výtah
 • Topení
 • Kuchyň
 • Lednice
 • Denní tisk
 • Sejf na recepci
 • Pokoj pro alergiky
 • Nekuřácké pokoje
 • Všechny prostory nekuřácké

Služby

 • Svatební apartmá
 • Zvukotěsné pokoje
 • Úschovna zavazadel
 • Turistické informace
 • Denní pokojová služba
 • Obchod s dárky a suvenýry
 • Kyvadlová doprava (za příplatek)
 • Doprava z/na letiště (za příplatek)

Aktivity

 • Cyklistika

Exteriér

 • Terasa

Jídlo a pití

 • Snídaně do pokoje

Podmínky - Merchant's Avenue

Check-in:

15:00

Check-out:

12:00

Personál hovoří těmito jazyky:

 English,  Čeština,  Русский

Storno podmínky:

Podmínky platby a zrušení rezervace jsou různé pro jednotlivé typy pokojů. Prosím zadejte termín pobytu a přečtěte si podmínky rezervace vybraného pokoje.

Ubytování přijímá platbu těmito kartami:


Merchant's Avenue přijímá platbu těmito kartami a vyhrazuje si právo na provedení předběžné autorizace karty před vaším příjezdem.

Zajímavé atrakce v Praze

Katedrála

Památka

Kostel

Hrad

Synagoga

Starý most

Klášter

Palác

Divadlo

Oblíbené místo

Okolí - Merchant's Avenue

Katedrála

Památka

Kostel

Hrad

Synagoga

Starý most

Klášter

Palác

Divadlo

Oblíbené místo

Stanice MHD

Muzeum

Hřbitov

Pamětihodnost

Park

Instituce

Náměsti

Stadion nebo arena

Ubytovací zařízení

Stanice metra

Restaurace

Parkoviště / Možnost parkování

Letiště

Vlakové, autobusové nádraží

Nákupní centrum

Kino

Koupání

Výhled

Kongres a konference

Historická čtvrť

Praha - Zajímavosti poblíž Merchant's Avenue

Pražský hrad

450 m od Merchant's Avenue

Pražský hradPražský hrad je nejvýznamnější český hrad (původně raně středověké hradiště) stojící na skalnatém ostrohu nad řekou Vltavou v centru Prahy, na vrchu Opyš. Od 9. století býval sídlem českých knížat, později králů a od roku 1918 je sídlem prezidenta republiky. Dvakrát v dějinách se stal hlavní rezidencí císaře Svaté říše římské. Postupnými přístavbami a úpravami vznikl z hradiště založeného v 9. století, se svými rozměry 570 m délky a 128 m šířky jeden z největších hradních komplexů na světě. Je považován nejen za symbol města, ale i české státnosti a podle Guinessovy knihy rekordů za největší starobylý hrad na světě. Součástí hradu je Katedrála svatého Víta, tradiční místo korunovací českých králů i jejich posledního odpočinku. Jsou zde také uloženy české korunovační klenoty.Ubytování blízko Pražský hrad

Karlův most

440 m od Merchant's Avenue

Karlův mostKarlův most je nejstarší stojící most přes řeku Vltavu v Praze a druhý nejstarší dochovaný most v České republice. V Čechách to byla v pořadí čtvrtá kamenná mostní stavba, po mostu Juditině, Píseckém a Roudnickém. Karlův most nahradil předchozí Juditin most, stržený roku 1342 při jarním tání ledů. Stavba nového mostu začala v roce 1357 pod záštitou krále Karla IV. a byla dokončena v roce 1402. Praha se stala i díky kamennému mostu významnou zastávkou na evropských obchodních stezkách. Od konce 17. století bylo postupně na most umístěno 30 převážně barokních soch a sousoší. Původně se mu říkalo jen „kamenný“ nebo „pražský“ most. Název „Karlův most“ se vžil až kolem roku 1870 na základě dřívějšího podnětu Karla Havlíčka Borovského. Po mostě vede historická královská cesta.Ubytování blízko Karlův most