
Hotel Regina
Praha mimo centrum → Strašnice, Praha 10 • 6,0 km od Stanice MHD TusarovaRegina Hotel Praha je 4-hvězdičkový nestandardní hotel nedaleko centra Prahy. Hotel je dvojnásobným vítězem ankety o nejoblíbenější hotel v ČR roku 1999 a roku 2000. Hotel nabízí ubytování v Praze v komplexu čtyř nově postavených či nově zrekonstruovaných budov v blízkém okolí stanice metra Skalka. Všechny pokoje jsou zařízeny příjemným moderním nábytkem, barevným televizorem se satelitním příjmem, telefonem.

Pension Josefina
Praha blízko centra → Dejvice, Praha 6 • 6,0 km od Stanice MHD TusarovaRodinný pension Josefina Praha, z kategorie čtyřhvězdičkové penziony v Praze, se nachází v klidné vilové čtvrti Ořechovka nacházející se nedaleko letiště a poblíž stanice metra Dejvická.

Hotel Markéta
Praha mimo centrum → Střešovice, Praha 6 • 6,0 km od Stanice MHD TusarovaHotel Markéta je kompletně zrenovovaný tříhvězdičkový hotel v Praze. Rodinný hotel se nachází v rezidenční čtvrti Prahy 6 - Střešovice, nedaleko Pražského hradu a historického centra Prahy. Hotel Markéta nabízí v Praze v 26 pokojích vybavených TV/SAT, telefonem. Koupelny jsou vybaveny vysoušečem vlasů.

BOTEL RACEK***
Praha blízko centra → Podolí, Praha 4 • 6 km od Stanice MHD TusarovaHotel Racek Botel Praha, z kategorie botely v Praze, je ukotven na pravém břehu Vltavy v blízkosti Vyšehradské skály, v klidné zelené oáze, kde žijí a hnízdí divoké kachny, rackové a labutě. Botel se nachází nedaleko centra Prahy, v místech, kde jedinečným způsobem zapadá do krásné přírodní scenérie Podolské nábřeží ve všech ročních obdobích.

HOTEL BELLA
Praha mimo centrum → Hloubětín, Praha 14 • 6 km od Stanice MHD TusarovaHotel Bella je nový, stylový hotel, situovaný v areálu historické usedlosti. Hotel Bella byl otevřen v říjnu 2007 a má 30 pokoju.

Botel Vodnik Hotel
Praha blízko centra → Smíchov, Praha 5 • 6 km od Stanice MHD TusarovaHotel Vodník sídlí na lodi kotvící na Vltavě, v nádherné lokalitě 3,5 km od Karlova mostu. Botel Vodník nabízí pokoje s klimatizací, vlastní koupelnou a telefonem.

HOTEL NA ZÁMEČKU
Praha mimo centrum → Záběhlice, Praha 10 • 6,2 km od Stanice MHD TusarovaHotel Na Zámečku je luxusní 4-hvězdičkový hotel v Praze nacházející se v malebném a klidném prostředí plném zeleně, čtvrti Praha 10 - Záběhlice, v atraktivní lokalitě a nabízí svým hostům ubytovani vysoké úrovně, snadno dostupné z centra Prahy.

Hotel Malekon
Praha mimo centrum → Michle, Praha 4 • 6,2 km od Stanice MHD TusarovaHotel Malekon je tříhvězdičkový hotel v Praze, který nabízí ubytování v klidné vilové čtvrti v jižní části Prahy - Praha 4, Michle. Hotel se nachází v blízkosti stanice metra Kačerov, pět minut jízdy autem od centra Prahy. Parkování vozů je zajištěno na uzavřeném pozemku hotelu. Hotel Malekon poskytuje ubytování v Praze v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s vlastním WC, sprchou nebo vanou a bezpečnostní schránkou. Vícečleným rodinam může nabídnout hotel i dvě přistýlky.

Hotel Galaxie (Wienna)
Praha mimo centrum → Suchdol, Suchdol • 6,3 km od Stanice MHD TusarovaHotel Galaxie se nachází v klidné rezidenční části Prahy, nedaleko letiště a zároveň 10 minut jízdy od Pražského hradu. K dispozici je kyvadlová doprava na letiště. Hotel Galaxie nabízí bezplatné parkování.


HOTEL ILF
Praha mimo centrum → Krč, Praha 4 • 6,3 km od Stanice MHD TusarovaILF Hotel Praha je tříhvězdičkový hotel, který disponuje lůžkovou kapacitou pro 326 hostů s možností ubytování v Praze v jedno a dvoulůžkových pokojích a v suitech. Hotel ILF je speciálně určen pro organizování konferencí, symposií, lékařských stáží apod., které organizuje především IPVZ Praha. Volné kapacity hotelu jsou k dispozici všem zájemcům a kongresovým společnostem.

Blue Orange Business Resort Prague
Praha mimo centrum → Letňany, Praha 18 • 6,3 km od Stanice MHD TusarovaUnikátní centrum s přátelským prostředím, poskytující komplexní služby z oblasti fitness, wellness, ubytování, relaxace a zábavy. Stavba realizovaná dle návrhu architekta Luďka Rýznera se nachází v pražských Letňanech cca 15 minut z centra hlavního města, 5 minut od Výstaviště Letňany a u dálnice směrem na Teplice.Srdcem Blue Orange Business Resort Prague je privátní health club, jehož služby mohou využívat pouze členové klubu a jejich hosté. Klubové prostředí zaručuje našim klientům naprosté pohodlí a soukromí, zároveň vytváří ideální zázemí pro společenské, přátelské i obchodní setkání. Moderní čtyřhvězdičkový hotel managerského typu s kapacitou 32 pokojů + 1 apartmán nabízí kvalitní servis a pohodlí. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV s plazmovou obrazovkou, Wi-Fi, kancelářským stolem, telefonem, trezorem a minibarem a manuálně ovladatelnou klimatizací. V ceně hotelového ubytování je kromě snídaně i využití health clubu (posilovna, cardio fitness, pohybové studio, spinning studio, squash, sauna, zapůjčení ručníků a prostěradel).Pokoje jsou výbornou volbou pro managery a obchodní cestující s požadavky na komfortní prostředí pro práci a odpočinek.
Restaurace Blue Orange a další služby resortuV Resortu se dále nachází vyhlášená restaurace s letní zahrádkou, beauty salon a čtyřhvězdičkový hotel s konferenčním zázemím. Veškeré služby v Resortu, mimo health club, jsou volně přístupné i nečlenům klubu. Naším cílem je vytvářet prostředí, do kterého se budete vždy rádi vracet a věříme, že naše nabídka vysoce kvalitních služeb uspokojí i ty nejnáročnější klienty.